Pomagają nam

Sklep zoologiczny Agama

I znowu się powiodło! Kochani dziś dzięki uprzejmości Sklepu Zoologicznego AGAMA w Hali Targowej Feniks przy ul. Pradzyńskiego 6 lok.B09 na I piętrze w Ostrołęce i wspaniałemu młodemu mężczyźnie Piotrowi. Anna Sender mogła postawić naszą puszeczkę „Westy do adopcji” do zbiórki na rzecz Fundacji.

Facebook – Sklep zoologiczny Agama

pupilsi.pl​

Sklep pupilsi.pl mieszczący się w Gdańsku przy ul. Hynka 65 to firma, która zdecydowała się nas wesprzeć poprzez wystawienie naszej fundacyjnej puszeczki. Zachęcamy do robienia zakupów właśnie w tym sklepie. Znajdziecie tam karmy bardzo dobrej jakości oraz wyrobicie adresówkę dla swojego psiaka, a co najważniejsze spotkacie tam genialnego sprzedawcę, który zna się na potrzebach psów i kotów.

Sposób na psa

Salon pielęgnacji dla zwierzaków Osoby prowadzące to miejsce pomagają nam w pielęgnacji naszych podopiecznych. Jak zdolne są dziewczyny można zobaczyć na ich stronie i na fanpage’u na Facebooku. Z ich salonu skorzystała m.in. Iskierka.

www.sposobnapsa.pl

Twoje zoo

Co miesiąc zbiórkę na rzecz naszej Fundacji prowadzi sklep zoologiczny Twoje Zoo znajdujący się na warszawskich Bielanach.

www.twojezoo.eu

Farmina

Do firm pomagających Fundacji dołączyła także Farmina, firma zajmująca się produkcją karmy dla zwierząt.

www.farmina.com/pl

Sklep zoologiczny Bojownik

Pomocy udziela nam także sklep zoologiczny z Olsztyna „Bojownik”, w którym również znajdziecie naszą puszkę. Sklepy znajdują się przy ulicy Immanuela Kanta 19 oraz Dorantta 20.

Facebook – Sklep zoologiczny Bojownik

Sklep zoologiczny Pet Mania

Naszą puszkę możecie znaleźć także w bardzo miłym miejscu, jakim jest sklep PetMania w Rokietnicy. Facebook – Sklep zoologiczny Pet Mania

Studio reklamowe Victoria

Studio reklamowe Victoria jest związane od dawna emocjonalnie i nie tylko z naszą Fundacją. Właściciele – Pani Karina i Pan Marek – zasponsorowali cudowny baner na spotkania westowe w Poznaniu, wyprodukowali przepiękne naklejki wodoodporne na auto, tworzą cudne rękodzieła na spotkania i wspierają nas całym serduchem. Bardzo leży im na sercu dobro naszych czworonożnych milusińskich.

www.studio-reklamowe.pl

Sklep zoologiczny Beata

Dzięki uprzejmości Sklepu Zoologicznego „BEATA” mieszczącego się przy ul. Sikorskiego 31 w Ostrołęce i cudownej osobie tam pracującej Małgosi mogłyśmy postawić puszeczkę „Westy do adopcji”.

Easy Gifts

To nasz sponsor pięknych toreb-cegiełek. Dziekujemy.

Facebook – Easy Gifts

Antresola Caffe

W dniu 4 października przypada Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji w 2018 roku mieliśmy ogromną przyjemność zaprosić Was do poznańskiej zwierzolubnej kawiarni Antresola Poznań znajdującej się na ul. Masztalarskiej 7a przy Starym Rynku. Właśnie tam oprócz przepysznych domowych dań i rozgrzewających napojów w dniach od 4 – 7 października, można było wesprzeć Fundację WdA potrzebnymi rzeczami takimi jak karma czy koce jak i grosikiem do puszki.

Facebook – Antresola Caffe

Sklep zoologiczny Pupil

„Jesteśmy” w kolejnym miejscu! Dzięki wspaniałej Martynie Rozborskiej oraz Andy’emu od dziś robiąc psie zakupy możecie wspomóc nas grosikiem do puszki w Sklepie Zoologicznym „Pupil” mieszczącym się w Kielcach przy ulicy Urzędniczej 7A.

Facebook – wspaniała Martyna

Zespół Szkół Społeczno-Medycznych w Lubaniu

Zespół Szkół Społeczno-Medycznych w Lubaniu postanowił wesprzeć naszą Fundację poprzez zorganizowanie zbiórki na rzecz naszych podopiecznych! Zbierają WSZYSTKO: karmę, smycze, obroże, zabawki i leki dla zwierząt, legowiska, miski, podkłady, koce, ręczniki itp. Rzeczy nie muszą być nowe, ważne aby były czyste i w dobrym stanie. Zbiórka potrwa do końca maja. W tygodniu rzeczy można przynosić na ul.Leśną 8 (budynek ZSP nr 2) w weekend na ul. Górną 1.

Facebook – Zespół Szkół Społeczno-Medycznych w Lubaniu

reklamanawczoraj.pl

Reklama na wczoraj to firma która wspiera już nas od bardzo dawna. Najpierw wyprodukowała specjalnie dla nas torby ekologiczne i podkładki pod kubki a później zaprojektowała i stworzyła dla nas cudowne naklejki na witrynę, które informują o tym, że to dane miejsce wspiera fundację westy do adopcji.

www.reklamanawczoraj.pl

Sklep zoologiczny Zorro

Kochani za zgodą właściciela w sklepie zoologicznym „ZORRO” przy ulicy POJEZIERSKIEJ 2/6 w ŁODZI Pani Monika Podgórska postawiła puszeczkę, do której każdy może wrzucić grosik na rzecz Fundacji Westy do Adopcji.

Facebook – Sklep zoologiczny Zorro

Machel Piotr, lek. wet. Spec. chorób psów i kotów

Zadbała też o nas ciocia Ilona Woźniewska, która w porozumieniu z lecznicą w której leczy dr. Piotr Machel oraz sklepem zoologicznym, w którym grasuje sprzedawczyni pani Dorotka oraz Pani Madzia – jedna z osób która dzielnie zapełnia naszą puszeczkę.

Machel Piotr
lek. wet. Spec. chorób psów i kotów
ul. Klasztorna 13, 86-100 Świeci

Faloviec - kuchnia roślinna

Kochani dzięki uprzejmości właściciela Pana Daniela Jaroć możecie nas wesprzeć na Gdańskim Przymorzu w mega pozytywnej i serwującej przepyszne dania restauracji Vege. Jest to miejsce z ciekawymi propozycjami dań kuchni roślinnej i z tym co jest bardzo ważne – dobrą atmosferą. Faloviec jest psiolubną restauracją, a więc możecie śmiało iść na pyszności ze swoim pupilem. W składzie ekipy jest ponad dwadzieścia mega pozytywnych osób, które zadbają o to, abyście zawsze wychodzili od nich najedzeni i uśmiechnięci!

Facebook – Faloviec – kuchnia roślinna

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Dzięki Pani Bożenie Karbowiak do jakże zacnego grona wspierających naszą Fundację dołączyła kolejna instytucja a konkretnie Akademia Górniczo Hutnicza Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki WIMiC wystawiło naszą puszkę i już prężnie zbiera pieniążki dla naszych podopiecznych.

www.ceramika.agh.edu.pl

Terralandia

Z wielką radością i szerokim uśmiechem na twarzy informujemy, że od dziś do miejsc, które nam pomagają dołączyła Terralandia. Sklep zoologiczny, prowadzony przez wspaniałą osobę znajdziecie na ul. Mehoffera 26/16 w Warszawie (Tarchomin)

Facebook – Terralandia

Centrum zoologiczne Łapa

Ogłaszamy, że od dziś będziecie mogli odwiedzać Centrum Zoologiczne Łapa, które mieści się w Pasażu / Galerii Rondo przy ulicy Zamenhofa w Poznaniu – kupować m.in. ciafftki dla swoich milusińskich.

Facebook – Centrum Zoologiczne Łapa

Ziemia Lubańska

Ziemia Lubańska to nasz pierwszy patron medialny, który postanowił odstąpić kawałek strony w swoim dwutygodniku aby regularnie promować naszych podopiecznych, którzy szukają domku

Facebook – Ziemia Lubańska

Sklep medyczny GortoMed

Sklep medyczny GortoMed dzięki @Mira Mirrabelle od dziś jest w zacnym gronie osób, które postanowiły wystawić puszeczkę naszej Fundacji aby wspierać nas i naszych podopiecznych. Jeśli planujesz zakup sprzętu rehabilitacyjnego to koniecznie udaj się na ul. Kośnego 47/8 w Opolu.

Facebook – Sklep medyczny GortoMed

Psia Mania

Kochani dziś Martyna Rozborska razem z Angelika Pawelec ulokowały kolejną puszeczkę naszej Fundacji Westy do Adopcji. Za zgodą cudownej Pani Eweliny z salonu Psia Mania Salon dla Psa puszeczka stanęła w sklepie zoologicznym Psia Mania Salon dla Psa, który mieści się tuż przy salonie na ulicy Checińskiej 7.