Ekipa Wda

Dominika Sterlińska

Dominika to nasza Czarna Szefowa. Założycielka Fundacji bez której nie byłoby nas. Kobieta od zadań specjalnych. Nie straszne jej pchły, psie kupy, ani otwarte rany. Ulubienica psów w potrzebie, które tylko czekają w krzakach, aż będzie przejeżdżać i wyskakują kiedy się zbliża. Jakby wiedziały, że nie przejedzie obok nich obojętnie. Prywatnie Żona i Matka dwójki dzieci oraz posiadaczka 8 psów – Alpiny, Luny, Koki, Matyldy, Fanty, Saszy i Zuli. Wszystkie to adopciaki, które skradły jej serce. Za każde psie życie oddałaby swoje. Jest gotowa przegryźć gardło każdemu człowiekowi, który skrzywdzi jakieś zwierzę. W fundacji robi wszystko – jest taksówkarzem, weterynaryjną pielęgniarką, behawiorystką, kucharką, pakowaczem, handlowcem, negocjatorem, rozjemcą, groomerem, logistykiem, hotelarzem, poszukiwaczem westowych gadżetów, prawnikiem itd….

Justyna Wróbel

Justynka W to nasza fit weściara – biega, zumbuje, tańczy, skacze, a to wszystko zawsze z westem na piersi. Oprócz tego jest naszą adopcyjną weteranką. Jako jedna z nielicznych adoptowała z fundacji dwa psiaki. Pierwsza była Lilcia o cudownym uśmiechu, a później był wspaniały Faduś. Obydwoje są wielką radością swoich Opiekunów. Prywatnie Justynka jest szczęśliwą Żoną swojego Męża. W Fundacji rozwija swój talent pisarski, tworząc wydarzenia naszych podopiecznych jak i również talent montażysty filmowego – robiąc wspaniałe filmiki. Justynka to również założycielka wspaniałej grupy Westów ze Śląska – która organizuje westowe spotkania i wspiera fundację od wielu lat.

Renata Maślach

Nie wierzymy, że jest na świecie osoba, która nie lubi Reni. Jeest???
Renia nawet w bólu i rozpaczy kładzie nas na łopatki. Szczęśliwa posiadaczka 5 psów i 3 córek, czy tam odwrotnie . W jej życiu nie brakuje nudy, Batman (szkot), Oskar, Bullet (westy), Majki (york – podpoduszkowa odmiana najbardziej warcząca) i Misiek (wielorasowy kołobrzeski owczarek czerniawy) nadają jej życiu zwariowanego tempa, tak że każdego z nas by zemdliło, a Renia jest nie do zajechania.
Ma taką wyobraźnię, że zawstydziłaby niejednego wygadanego przedszkolaka.
Swoją cudowną twórczością oczarowuje naszych fanów i wprowadza w świat każdego piesa w taki sposób jakby siedział tuż obok niego.
Ma lekkie i cudotwórcze pióro, dzięki któremu wprawia odbiorcę w empatię i niezwykłą więź z danym podopiecznym, aż chce się czytać więcej i więcej opowieści z życia biedot.
Cudowna Renia nasza Kołobrzeska Mewa śmieszka, śmieszka (Chroicocephalus ridibundus) – gatunek średniego, wędrownego ptaka wodnego z rodziny mewowatych (Laridae).

Ola Matyjaszczyk

Ola jest z nami od niedawna, ale już daje czadu. To świeżo upieczona studentka Zarządzania, ale ani śni zarządzać Czarną – co to, to nie! Na co dzień pracuje w dużej korporacji, zaś w wolnych chwilach pstryka foty. Obiektem jej zdjęć są zazwyczaj 2 westy Oli – Mika i Maksiu, przyszywane rodzeństwo, ale nie ma to znaczenia, bo kocha je ponad wszystko – zawsze w trójkę obstawiają poznańskie spotkania westowe. Nie przechodzi obojętnie obok potrzebującego pomocy zwierzaka. Wrażliwa na krzywdę czworonogów i zawsze chętna do pomocy.