Misio

Wiek to 1,5 do 2 lat

Samiec

Priorytetowym zabiegiem będzie strzyżenie, kąpiel, odrobaczenie i odpchlenie. Koniecznie trzeba poddać je diagnostyce, zbadać krew i rozpocząć leczenie uszu i oczu. Kolejną czynnością będzie kastracja, która zapobiega niekontrolowanemu rozmnażaniu oraz ciężkim chorobom.
Zaniedbany, wylękniony, zamknięty w swoim własnym świecie, w swoich myślach, przerażony i z zamglonymi oczkami błagającymi o litość, o ratunek.
Psiak boi się odgłosów z zewnątrz, jest nieufny do ludzi i innych psów. Ma włosy od brudu pozlepiane, skołtunione, czarne od pcheł i ich odchodów. Psiak nie jest wykastrowany, pazurki są przerośnięte a uszka w złym stanie, do tego oczy zaropiałe.
Historii Misia nie znamy, ale domyślać się można, że mieszkał w złych warunkach i nikt o niego nie dbał. Nie wnikamy w szczegóły jego poprzedniego życia, cieszymy się, że znalazła się osoba, która zechciała mu pomóc i zwróciła się z tym do nas.
Misio jest skazany na nas i nasze doświadczenie, dzięki któremu postaramy się znaleźć mu najlepszy domek na świecie.
Chłopak nie potrafi chodzić na smyczy, nie trzyma czystości, nie wie co to dobry dotyk człowieka, i jak mieszka się w domku – ale to są rzeczy, które można na szczęście wypracować i my będziemy się starać to zrobić.
Misio nie ma jeszcze żadnego wirtualnego opiekuna