XIV Spotkanie westów w Warszawie na Pikniku +4Łapy

Zapraszamy wszystkich 15.06.2019 na już XIV a jednocześnie bardzo wyjątkowe Spotkanie westów w Warszawie!!!! Tym razem widzimy się z Wami podczas 7. Pikniku rodzinnego +4łapy w Warszawie!!! Będziemy tam dla Was przez cały czas trwania Pikniku w wielkim białym namiocie! Na pewno nas zobaczycie 😀

Pikniki rodzinne +4łapy, tworzące ogólnopolski cykl eventów, to największe w Polsce, tego typu wydarzenie dla rodzin z psami. Największe miasta, najlepsze ich lokalizacje i pełen atrakcji, zróżnicowany plan i fascynujące pokazy w mistrzowskim wykonaniu. Pikniki +4łapy to również Gra miejska z psem. Aktywność stworzona dla rodzin ze swoimi pupilami.

Gra miejska z psem to poza dobrą zabawą i wartościowymi nagrodami, to edukacja i działalność charytatywna. Cały przychód trafia do jednej z fundacji. Kochamy psiaki, tak jak Ty. To piknik, na którym nie może Cię zabraknąć. Wstęp na teren pikniku i udział w całodziennych atrakcjach jest bezpłatny. Dla odwiedzających nas, przygotowaliśmy również strefę handmade&designu, czyli ponad 150m2 namiotu, a w nim stoiska wyjątkowych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla Waszych psiaków.

Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen pozytywnych emocji 🙂
 Szczegółowe informacje na Facebooku pod poniższym linkiem: 

www.facebook.com/events/2130395640592688/